zentrada & TradeSafe FAQ

 

Co mi oferuje bezpłatne członkostwo na zentrada ?

 

Jak funkcjonuje składanie i realizacja zamówień na zentrada i TradeSafe ?

 

Jakie dodatkowe korzyści daje mi płatne członkostwo w opcji Professional ?

 

Czy muszę płacić prowizję ?

 

Kto może zostać członkiem w zentrada.network ?

 

Jak mogę najszybciej odnaleźć najlepsze oferty ?

 

Jakie mam korzyści z zentrada Info-serwisu oraz z zentrada-Newsletterów ?

 

Czy zakup na zentrada jest bezpieczny ?

 

Czy moje pieniądze wpłacone na konto TradeSafe są bezpieczne ?

 

Co mogę zrobić jak wystąpią problemy z dostawą towaru ?

 

Jak funkcjonuje złożenie i realizacja zamówienia poprzez TradeSafe ?

 

Dlaczego zakup towaru na zentrada nie jest możliwy za jednym kliknięciem ?

 

Kiedy i w jaki sposób otrzymam zwrot nadpłat wynikłych z ewentualnych rabatów przyznanych już po wpłaceniu należności za towar ?

 

W jaki sposób mogę najsprawniej ponowić zamówienie na ten sam towar ?

 

Jak funkcjonuje zakup towaru u zagranicznych dostawców?

 

W jaki sposób mogę się komunikować z zagranicznymi oferentami towaru ?

 

W jaki sposób mogę się zaopatrywać w towar u zagranicznych dostawców ze zwolnieniem od płatności podatku VAT ?

 

W jaki sposób mogę sam oferować i sprzedawać towar na zentrada ?

 

Jak mogę dokonać aktualizacji moich danych dostępu na zentrada ? 

Co mi oferuje bezpłatne członkostwo na zentrada ?

 

Zentrada.network jest wolnym, bazującym na technologii Internetu, związkiem kupieckim oferującym niezależnym przedsiębiorcom przegląd i dostęp do europejskich dostawców towaru, możliwość porównania cen zakupu towaru oraz możliwość bezpiecznego złożenia i pełnej realizacji zamówienia poprzez TradeSafe bez koniecznej znajomości języków obcych.

Korzystanie z zentrada & TradeSafe w opcji członkostwa „Basic”, jest dla przedsiębiorców dokonujących zakup towaru w pełni bezpłatne oraz zwolnione od płatności jakichkolwiek opłat transakcyjnych lub prowizyjnych !!

Pracownicy wchodzący w skład zentrada.Team z biurami obsługi klienta w 7 krajach europejskich, służą każdemu członkowi zentrada bezpłatną pomocą (telefon + eMail) w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań lub problemów przed i w trakcie realizacji zamówień na zentrada & TradeSafe.

Aby umożliwić swoim członkom najlepszą cenę zakupu towaru, finansowanie działalności zentrada.network oparte jest na dwóch częściach składowych: 1.pobieraniu niewysokich opłat transakcyjnych od sprzedawców towaru oraz 2. pobieraniu opłat członkowskich od użytkowników w opcji „Professional”. Członkostwo w opcji „Professional” umożliwia wykorzystanie wielu dodatkowych informacji oraz funkcji i narzędzi niedostępnych w bezpłatnej opcji „Basic”.

 
z powrotem

Jak funkcjonuje składanie i realizacja zamówień na zentrada i TradeSafe ?

 

TradeSafe jest bezpłatną usługą dla członków zentrada.network dokonujących zakup towaru na zentrada. Usługa TradeSafe jest zarządzana przez firmę Schimmel Media Verlag GmbH & Co KG, spółkę matkę firmy zentrada.network GmbH & Co KG. Po aktywacji członkostwa w zentrada-network usługa TradeSafe jest automatycznie udostępniana każdemu użytkownikowi zentrada.

Zasady funkcjonowania TradeSafe zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić realizację zamówień hurtowych przez Internet przy 100% gwarancji bezpieczeństwa zarówno dla kupujących jak i sprzedających w ilościach hurtowych. Gwarancja bezpieczeństwa obejmuje zarówno transakcje krajowe jak i międzynarodowe realizowane pomiędzy przedsiębiorcami w całej Europie.

PL-TradeSafe-Buyer-Protection

3 główne zasady TradeSafe gwarantują możliwie największą satysfakcję i bezpieczeństwo w realizacji zamówień handlowych w kraju i za granicą.

 • - Na podstawie koszyka z zebranymi pozycjami przesyłasz w formie elektronicznej zapytanie ofertowe do dostawcy towaru. Dopiero po zapoznaniu się z otrzymaną ofertą, uwzględniającą wszystkie koszty związane z dostawą towaru, jednym kliknięciem możesz złożyć wiążące zamówienie.
 • - Należność za towar wpłacasz na konto TradeSafe. Oferent otrzymuje płatność dopiero po potwierdzeniu przez Ciebie otrzymania towaru lub po upływie stosownego terminu.
 • - PL-BestPrice-Garantie *Przy realizacji zamówienia i płatności poprzez TradeSafe gwarantujemy każdemu klientowi nie tylko 100%-wą ochronę kupującego oraz serwis dla transakcji hurtowych na zentrada, ale również najlepszą cenę zakupu w relacji do zamówionej ilości, w danym momencie u danego sprzedawcy, wraz z uwzględnieniem ewentualnych rabatów, akcji wyprzedażowych i okresowych promocji.

  (W pojedynczych przypadkach wyjątek stanowią jedynie rabaty obejmujące wcześniejszych, stałych klientów).

  Jeżeli stwierdzisz jakąkolwiek dyskryminację w cenie zakupu towaru przy realizacji transakcji poprzez zentrada/TradeSafe lub równolegle do transakcji na zentrada/TradeSafe otrzymasz propozycję rabatu przy zakupie towaru z pominięciem TradeSafe to prosimy jedynie o zgłoszenie u nas problemu. My zatroszczymy się o zwrot nadpłaty lub naniesienie rabatu w transakcji realizowanej poprzez TradeSafe.
z powrotem

 

Jakie dodatkowe korzyści daje mi płatne członkostwo w opcji Professional ?

Za przystępną opłatą w wysokości 375 złotych / rok netto, członkostwo w opcji Professional oferuje dostęp do rozszerzonych funkcji umożliwiających porównanie cen zakupu danego produktu u kilku dostawców równocześnie oraz dodatkowych informacji o dostawcy i popularności oferty.


Nowość – teraz z ...
PL-Bonus

Aby rozszerzyć już istniejące, bezpłatne konto do opcji Professional, prosimy o kliknięcie na odpowiedni link lub grafikę po zalogowaniu się na zentrada.

z powrotem

 

Czy muszę płacić prowizję ?

Nie – korzystanie z zentrada przy zakupie towaru poprzez TradeSafe jest dla użytkownika kupującego towar uwolnione od naliczania jakichkolwiek prowizji i opłat - zarówno w bezpłatnej opcji członkostwa „Basic” jak i w opcji członkostwa „Professional”. Zentrada finansuje się poprzez udostępnianie płatnej reklamy, z opłat członkowskich w opcji Professional oraz w niewielkim stopniu poprzez prowizję od zrealizowanych transakcji pobieraną od sprzedawców towaru. Prowizje pobierane od dostawców towaru w zentrada.network są niewysokie, w związku z czym, dostawcy są zobowiązani, również przy realizacji zamówienia poprzez TradeSafe, zaoferować kupującemu zawsze najlepszą cenę zakupu towaru.

z powrotem

Kto może zostać członkiem w zentrada.network ?

 

Każda osoba lub podmiot prowadzący działalność gospodarczą oraz instytucje zakupujące towar w większych ilościach z przeznaczeniem gospodarczym (odsprzedaż lub potrzeby własne).

Zakup towaru w celach konsumpcyjnych o charakterze prywatnym, również przez przedsiębiorców, jest wykluczony. Przy dokonywaniu rejestracji w zentrada.network potwierdzasz swój status przedsiębiorcy oraz zamiar wykorzystania zentrady i TradeSafe do zakupów o charakterze gospodarczym. Przepisy chroniące prawa konsumenckie nie mają zastosowania. W przypadku podejrzenia o konsumencki charakter korzystania z serwisu lub braku statusu podmiotu gospodarczego, zentrada zastrzega sobie prawo do zażądania od użytkownika dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej lub prawo do zablokowania dostępu do systemu.

z powrotem

 

Jak mogę najszybciej odnaleźć najlepsze oferty ?


Jeżeli już wiemy czego dokładnie szukamy, najlepiej wykorzystać wyszukiwarkę na zentrada. Poprzez wpisanie już jednego słowa kluczowego otrzymujemy wynik z wieloma pasującymi ofertami. Będąc zalogowanym użytkownikiem w systemie, w wynikach wyszukiwania mamy nieograniczony dostęp do wszystkich dostawców, cen zakupu towaru oraz możliwości łatwego i bezpiecznego zamówienia towaru poprzez TradeSafe. Jedynie przy pomocy takiego portalu jak zentrada użytkownik ma możliwość porównania cen hurtowych w zakupie danego produktu na całym rynku europejskim u kilku dostawców jednocześnie.
Porównanie cen w zakupie towaru umożliwiające zaoszczędzenie wielu pieniędzy jest jeszcze bardziej ułatwione poprzez aktywację dodatkowych funkcji dostępnych w ramach członkostwa „Professional”.

Jeżeli szukamy pomysłu na towar, pomysłu na uzupełnienie asortymentu lub aktualnego trendu - to najlepiej wykorzystać rejestr produktów znajdujący się po lewej stronie zentrady lub przejść do danego obszaru tematycznego w „Galerii hurtowej”. Kolejność ukazywania się ofert w tych miejscach uzależniona jest od tzw. Performance-Index (PFI), który to odzwierciedla popularność danej oferty u innych użytkowników zentrady. Dodatkowo zarówno w rejestrze produktów jak i w „Galerii hurtowej” w pierwszej kolejności wyświetlani są dostawcy odnoszący sukces oraz oferty bestsellerów dla danych asortymentów towarowych. W ten unikatowy sposób, przy wyborze towaru i dostawcy, użytkownicy zentrada mogą korzystać z dośwadczenia zgromadzonego przez innych członków zentrada.

Również w Shopach i Salesroomach dostawców na zentrada w pierwszej kolejności promowane są najpopularniejsze oferty wśród członków zentrada.network.

z powrotem

 

Jakie mam korzyści z zentrada Info-serwisu oraz z zentrada-Newsletterów ?

Ilość dodatkowych usług, oferowanych funkcji i narzędzi oraz ilość nowych ofert w zentrada.network rozwija się wręcz w oszałamiającym tempie. Codziennie kilkadziesiąt tysięcy ofert zostaje zaktualizowanych lub na nowo dodanych. Oczywiście najatrakcyjniejszy towar zostaje od razu sprzedany.

Po dokonaniu odpowiednich ustawień pod Info-serwis (dostępny pod MojaZentrada) użytkownik może być na bieżąco i w sposób automatyczny informowany o najważniejszych ofertach i udoskonaleniach wprowadzanych w zentrada.network. Między innymi w obszarze Info-serwis użytkownik może aktywować eMail-Alerty dostarczające oferty na wprowadzone słowa kluczowe, nazwy marek produktów lub najnowsze oferty od wybranych dostawców. W ten sposób można dokonać indywidualnych ustawień i już nigdy więcej nie przeoczyć ważnej oferty lub informacji. Dokonane pod MojaZentrada=>Info Serwis ustawienia mogą być w każdej chwili zmienione lub deaktywowane. Prosimy o zwrócenie uwagi na dostępność (m. in. na nieprzepełnienie skrzynki pocztowej) adresu eMailowego wprowadzonego na zentrada. Po trzykrotnej, nieowocnej próbie dostarczenia wiadomości na dany adres mailowy, adres ten zostanie w naszym systemie zablokowany i może zostać reaktywowany jedynie po kontakcie z biurem obsługi klienta zentrada/TradeSafe.

Członkowie zentrada w niemieckojęzycznym obszarze językowym (Niemcy, Austria i Szwajcaria) otrzymują w ramach członkostwa „Professional” drukowany dwutygodnik „zentrada.magazin” przesyłany pocztą.

z powrotem

 

Czy zakup na zentrada jest bezpieczny ?

Członkowie zentrada.network mają nieograniczony dostęp do serwisu TradeSafe, który został zaprojektowany tak, aby umożliwić realizację transakcji hurtowych poprzez Internet pomiędzy podmiotami gospodarczymi (przedsiębiorcami) z całej Europy. Realizacja zamówień i płatności poprzez TradeSafe zabezpiecza Twoje pieniądze i daje gwarancję otrzymania zamówionego towaru.

Przy niezgodności towaru z opisem oferty, uszkodzeniach w towarze wynikłych podczas transportu, brakującym towarze, spóźnionej dostawie lub w przypadku nieotrzymania towaru – wystarczy jak zgłosisz problem w TradeSafe – wypłata Twoich pieniędzy dla oferenta towaru zostanie zablokowana, a pracownik TradeSafe/zentrada, po wcześniejszym skontaktowaniu się z Toba, zatroszczy się o rozwiązanie zaistaniłej sytuacji. Unikatowe rozwiązanie TradeSafe preferowane jest zarówno przez kupujących jak i sprzedających towar, dając możliwość uniknięcia ryzyka niezależnie od języka ojczystego partnerów handlowych, różnych standardów w sformułowaniach Ogólnych Warunków Umów i różnic w orzecznictwie sądowym w poszczególnych krajach europejskich.

z powrotemCzy moje pieniądze wpłacone na konto TradeSafe są bezpieczne ?

TradeSafe pośredniczy w transferze płatności dla poszczególnych transakcji podczas realizacji zamówień na zlecenie kupującego jako powiernik zgodnie z Ogólnymi Warunkami Umów TradeSafe.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa TradeSafe jest własnością oraz jest zarządzane przez spółkę matkę serwisu zentrada – firmę Schimmel Media Verlag GmbH & Co KG. Właściciel TradeSafe – spółka Schimmel Media Verlag GmbH & Co KG dysponuje zabezpieczeniem kapitałowym wpłaconym w całości w wysokości 500.000 Euro oraz jest od wielu lat obecna na rynku ciesząc się zaufaniem wsród wielu partnerów handlowych.

W ten sposób Twoje pieniądze wpłacone na konto TradeSafe zarządzane są przez tzw. „spółkę posiadającą” i tym samym zabezpieczone od ryzyka operacyjnego oraz dodatkowo zabezpieczone powierniczą odpowiedzialnością cywilną udziałowców spółki. W sumie daje to często o wiele większe zabezpieczenie niż gwarancje dostawcy.

z powrotemCo mogę zrobić jak wystąpią problemy z dostawą towaru ?


Jeżeli nie otrzymasz towaru w terminie 10 dni roboczych od momentu potwierdzenia nadania przesyłki lub otrzymany towar nie odpowiada opisowi z zamówienia, to prosimy o zgłoszenie problemu poprzez odpowiedni link w TradeSafe z zachowaniem powyższego terminu.

Po zgłoszeniu problemu przekazanie płatności oferentowi i rozliczenie transakcji zostanie wstrzymane. Wkrótce po tym pracownik TradeSafe skontaktuje się z Tobą w celu omówienia zaistniałej sytuacji oraz możliwości rozwiązania problemu.

z powrotemJak funkcjonuje złożenie i realizacja zamówienia poprzez TradeSafe ?

Realizacja zamówień handlowych pomiędzy przedsiębiorcami w znacznym stopniu różni się od prywatnych zakupów online. Unikatowy system TradeSafe w możliwie najlepszy sposób odzwierciedla kolejne kroki związane ze złożeniem i realizacją zamówienia hurtowego.

 • - Poruszając się po zentradzie i przechodząc do Shopów poszczególnych dostawców po pierwsze kompletujesz swoje koszyki do zapytania ofertowego.
 • - W kolejnym kroku z poziomu koszyka wysyłasz niewiążące zapytanie ofertowe do dostawcy towaru. Ponadto poprzez funkcję Chat możesz zadać oferentowi dodatkowe pytania lub spróbować wynegocjować lepszą cenę.
 • - Na podstawie zapytania ofertowego dostawca sporządza i przesyła Tobie ofertę zawierającą dostępność towaru, czas i koszt dostawy oraz naliczenie lub zwolnienie z podatku VAT (np. zwolnienie w transakcjach wewnątrzwspólnotowych po weryfikacji VAT-UE).
 • - O wpłynięciu oferty zostaniesz poinformowany drogą eMailową. Po zalogowaniu się w systemie zapoznajesz się ze szczegółami oferty i jednym kliknięciem odrzucasz ofertę lub składasz wiążące zamówienie poprzez TradeSafe. Należność za towar wpłacasz na konto TradeSafe za pomocą tradycyjnego przelewu, płatności online lub za pomocą karty kredytowej. TradeSafe przekazuje dostawcy zlecenie wysyłki towaru, jednak Twoją płatność zatrzymuje, aż do momentu wpłynięcia Twojego potwierdzenia otrzymania towaru.
 • - Po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej wysyłkę towaru masz dokładnie 10 dni roboczych na zgłoszenie problemu lub potwierdzenie otrzymania towaru w Twoim koncie na TradeSafe. Po upływie tego terminu transakcja zostanie automatycznie rozliczona. Faktura VAT z tytułu zakupu towaru powinna być załączona w otrzymanej przesyłce towarowej.
 • - Prosimy o niezwłoczne i terminowe zgłaszanie jakichkolwiek problemów poprzez odpowiedni link w systemie. W ten sposób rozliczenie transakcji zostanie zatrzymane i wkrótce potem skontaktuje się z Tobą pracownik TradeSafe w celu omówienia zaistniałej sytuacji i możliwości rozwiązania problemu.
z powrotem

 

Dlaczego zakup towaru na zentrada nie jest możliwy za jednym kliknięciem ?

Złożenie i realizacja zamówienia hurtowego jest z reguły obszerniejsze i bardziej skomplikowane przez co nie może być na równi porównywane z prywatnymi zakupami online. Aby umożliwić płynną realizację transakcji hurtowej niezbędnym jest, jeszcze przed samym złożeniem zamówienia, wyjaśnienie wszelkich pytań związanych z zakupem towaru.

Dostępność towaru, termin i koszt dostawy, rabaty ilościowe oraz kwestie związane z naliczeniem lub zwolnieniem z podatku VAT (np. w transakcjach wewnątrzwspólnotowych) mogą zostać jednoznacznie wyjaśnione jedynie poprzez złożenie zapytania ofertowego i otrzymanie indywidualnej oferty od dostawcy towaru. Tylko w ten sposób oferta może być dokładnie sprecyzowana i daje możliwość udzielenia gwarancji w ramach realizacji zamówienia poprzez TradeSafe.

z powrotem

Kiedy i w jaki sposób otrzymam zwrot nadpłat wynikłych z ewentualnych rabatów przyznanych już po wpłaceniu należności za towar ?

Dla przykładu – może się zdarzyć, że jedna z otrzymanych przesyłek nie będzie zawierała wszystkich pozycji z zamówienia. W takim przypadku dostawca może zrekompensować brakujące pozycje udzielając rabatu. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji to TradeSafe będzie dążyło do jak najszybszego zwrotu nadpłaty wynikłej z udzielonego rabatu na Twoje konto bankowe.

Aby umożliwić jak najszybsze przekazanie nadpłaty prosimy o wcześniejsze wprowadzenie danych dla przelewów w formacie SEPA (tzn. IBAN +BIC/SWIFT) w odpowiednim obszarze pod MojaZentrada. Rozliczenia nadpłat i przelewy dokonywane są cotygodniowo. Wprowadzone w tym celu dane konta bankowego służą wyłącznie do przekazywania sald dodatnich wynikłych z nadpłaty dla danej transakcji. W przypadku wcześniejszego niewprowadzenia danych konta bankowego i wystąpienia nadpłaty, TradeSafe zwróci się do Ciebie z prośbą o dokonanie uzupełnień.

z powrotem

 

W jaki sposób mogę najsprawniej ponowić zamówienie na ten sam towar ?

W normalnej sytuacji zakupujesz towar na zentrada, który służy do natychmiastowej odsprzedaży. Po spieniężeniu towaru chcesz jak najłatwiej i najszybciej ponowić zamówienia u swoich dotychczasowych dostawców.

Zarówno na zentrada jak i TradeSafe w wielu miejscach możesz uzyskać dostęp do wcześniejszych zapytań ofertowych, otrzymanych ofert oraz zrealizowanych zamówień. Następnie pozycje ze wcześniejszych transakcji przejąć do nowego koszyka, ewentualnie uzupełnić o dodatkowe pozycje i na nowo przesłać zapytanie ofertowe do dostawcy towaru.

 • - Na portalu TradeSafe znajdziesz wszelkie szczegóły dotyczące przeterminowanych zapytań ofertowych, otrzymanych ofert i zamówień oraz wyszukiwarkę umożliwiającą przeszukiwanie transakcji na podstawie nazw produktów.
 • - W obszarze MojaZentrada znajdziesz listę z wszystkimi dotychczas zamówionymi i nadal dostępnymi produktami oferowanymi przez różnych dostawców.
 • - Również w obszarze MojaZentrada masz bezpośredni dostęp do wszystkich swoich dostawców.
 • -W Shopach i Salesroomach swoich dostawców znajdziesz link do indywidualnej listy zakupów dokonanych przez Ciebie u danego oferenta wraz z możliwością złożenia ponowienia zamówienia.
z powrotem

 

Jak funkcjonuje zakup towaru u zagranicznych dostawców?

Zentrada daje każdemu użytkownikowi możliwość łatwego dostępu do zagranicznych dostawców z całej Europy wraz z możliwością złożenia i bezpiecznej realizacji zamówienia poprzez TradeSafe. Proces realizacji zamówienia złożonego u zagranicznego dostawcy w niczym nie różni się od realizacji zamówienia z dostawcą krajowym. Oferent otrzymuje całą korespondencję związaną z obsługą zamówienia w swoim języku ojczystym i w razie wystąpienia problemów otrzymuje wsparcie od zagranicznego biura obsługi klienta TradeSafe. Dla Ciebie wszelkie komunikowanie się z TradeSafe w przypadku rozwiązywania jakichkolwiek problemów zarówno dla transakcji krajowych jak i zagranicznych odbywa się poprzez biura obsługi klienta TradeSafe w Polsce w języku polskim.

UWAGA: Prosimy o wprowadzenie do TradeSafe swojego międzynarodowego numeru identyfikacji podatkowej VAT-UE. Po pozytywnej weryfikacji numeru VAT-UE zakupy o charakterze tzw. transakcji wewnątrzwspólnotowych (UE) uwolnione są od naliczania podatku VAT kraju sprzedawcy.

z powrotem

W jaki sposób mogę się komunikować z zagranicznymi oferentami towaru ?

Wszystkie kroki związane ze złożeniem i obsługą zamówienia poprzez TradeSafe odbywają się systemowo w języku ojczystym użytkownika – zarówno po stronie kupującego jak i sprzedającego towar. Prowadzoną korespondencję Chat zawierającą pytania i odpowiedzi do partnera handlowego można przetłumaczyć poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku.

W przypadku niejasności dotyczących specyfiki danego produktu lub przy realizacji większych zamówień handlowych zawsze możesz skorzystać z pomocy biura obsługi klienta zentrada/TradeSafe w Polsce, które to w ścisłej współpracy z zagranicznymi biurami obsługi klienta TradeSafe jest do Twojej dyspozycji również poprzez kontakt telefoniczny.

z powrotem

W jaki sposób mogę się zaopatrywać w towar u zagranicznych dostawców ze zwolnieniem od płatności podatku VAT ?

W przypadku Europy wystarczy, aby Twoja firma posiadała ważny numer identyfikacji podatkowej VAT-UE. W ten sposób przy tzw. transakcjach wewnątrzwspólnotowych (obszar UE) zwolniony jesteś z płatności podatku VAT kraju sprzedawcy i zaoszczędzasz trudne odzyskiwanie podatku VAT naliczanego w kraju sprzedawcy.

Numer Identyfikacji Podatkowej VAT-UE otrzymasz w swoim urzędzie skarbowym. Prosimy o wprowadzenie na zentrada/TradeSafe numeru VAT-UE, oficjalnej nazwy firmy oraz adresu widniejących na dokumencie urzędowym – w szczególności w polach adresowych wykorzystywanych do wystawiania faktur przy realizacji transakcji poprzez TradeSafe. Zawsze po otrzymaniu oferty zalecamy upewnić się, czy zagraniczny sprzedawca uwzględnił uwolnienie z naliczenia podatku VAT.

z powrotem

W jaki sposób mogę sam oferować i sprzedawać towar na zentrada ?

Podstawowe informacje uzyskasz pod linkiem „Informacja dla sprzedających” w stópce strony głównej zentrada lub poprzez kontakt z biurem obsługi klienta zentrada.pl w Opolu, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat możliwości sprzedaży i dystrybucji towaru oraz reklamy firmy w zentrada.network.

z powrotem

 

 

19. Jak mogę dokonać aktualizacji moich danych dostępu na zentrada ?

Pod MojaZentrada w górnym prawym rogu – w obszarze „Moje konto na zentrada“ odnajdziesz link „Zmiana danych dostępu”. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na to, aby wprowadzony na zentrada adres kontaktowy eMail był zawsze aktualny oraz, aby dane do wystawiania faktur VAT i adres dostarczenia towaru były w pełni poprawne.


z powrotem