Profituj z doświadczenia olbrzymiej wspólnoty, gdzie oszustwo jest bez szans.

Unikatowa oferta zentrada & TradeSafe umożliwia również mniejszym i niezależnym przedsiębiorcom łatwy i bezpieczny zakup towaru przez Internet u dostawców z całej Europy.  

100% bezpiecznie i w pełni bezpłatnie wyłącznie dla przedsiębiorców

Dalej do rejestracji bezpłatnego członkostwa dla przedsiębiorców

Korzystaj z doświadczenia olbrzymiej wspólnoty kupieckiej zentrada

Dołączając do ponad 400.000 zarejestrowanych członków oraz 30.000 aktywnych zakupowo kupców stajesz się częścią olbrzymiej wspólnoty i profitujesz z olbrzymiej oferty towarowej z całej Europy. Zentrada udostępnia Ci prawdziwe opinie i oceny naszych członków dotyczące dostawców oraz rankingi popularności danej oferty hurtowej. Informacje te mają w Internecie charakter unikatowy. Ponadto do każdego dostawcy znajdziesz u nas komentarze kupujących obejmujące realizację zamówienia, czas dostawy i cechy towaru. Wykorzystaj tę przewagę w dostępie do informacji dla osiągnięcia sukcesu w swoim biznesie.

Oszuści bez szans tylko z zentrada & TradeSafe

Nie jeden z nas miał już złe lub negatywne doświadczenia przy zakupie towaru. Obok tradycyjnego oszustwa jak brak dostawy, plagiaty i podróbki towaru markowego często zdarzają się mniejsze, jednak uciążliwe problemy. Braki w towarze, towar odbiegający od opisu, opóźnienia w dostawie, uszkodzenia – wszystkie te „drobnostki” są trudne do udowodnienia  i najczęściej nie są akceptowane przez dostawców. Dzięki FairTrade-Policy oraz realizacji zamówień poprzez TradeSafe oszuści oraz zły serwis nie mają szans na zentrada. Zentrada & TradeSafe dbają o zadowolenie klientów oraz najlepszy serwis w europejskim handlu hurtowym online.

zentrada – ponad 60 lat doświadczenia w handlu hurtowym

Tradycja i doświadczenie to podstawa innowacyjnej oferty zentrada. Początki naszej działalności na rynku sięgają roku 1946, kiedy to na terenie Niemiec powstała pierwsza, powojenna gazeta handlowa „Zentralmarkt”.  Dzisiaj zentrada to nowoczesna kontynuacja długiej tradycji w branży mediów handlowych o nowym charakterze i międzynarodowym wymiarze. Od roku 2002 Zentralmarkt jest dostępny w świecie online pod marką „zentrada”. W 2005 roku powstają pierwsze zagraniczne platformy handlowe i lokalne biura obsługi klienta. Dzisiaj zentrada to 6 europejskich platform handlowych i biur obsługi klienta, które wraz z platformą zentrada.eu realizują ponad 100.000 transakcji hurtowych online / rocznie stanowiąc znaczącą wielkość w handlu pomiędzy tysiącami niezależnych podmiotów gospodarczych w Europie.