Odwiedź Zentrada ponad 10.000 drogeryjne & kosmetyki oferuje w Internecie ..

Artykuły drogeryjne

oferują w codziennym zapotrzebowaniu konsumenta dodatkowy obrót i wzmacnianie stałych więzi z klientami. Najczęściej produkty markowe z obszarów obejmujących higienę osobistą, kosmetyki, zdrowie i wellness mogą zostać uzupełnione lub w pełni zastąpione ofertą dyskontową i tym samym w pełni pokryć zapotrzebowania klientów.

Drobne AGD

jako produkty użytkowe stanowią nadal ważny segment oferty Non-Food składający się z mieszanki znanych marek, produktów dyskontowych i nowych pomysłów. Obok bogatej oferty towarowej znaczący wpływ na sukces handlowca ma również oferta innowacji na rynku.

Produkty markowe

wzmacniają zaufanie i sprzyjają budowaniu stałych więzi z klientem. Właściwe w każdym poziomie cenowym możliwe jest wzbogacenie oferty produktami markowymi. Pomimo tego w handlu stacjonarnym majczęściej największy obrót osiąga się z produktami No-Brand, które przyciągają ceną oraz dobrą jakością.

Wyszukiwarka, obszary tematyczne oraz rejestr produktów na zentrada

oferują szybki przegląd i dostęp do ponad 30.000 aktualnych ofert obejmujących asortymenty drogeryjne, kosmetyczne, drobnego AGD i akcesoriów kuchennych.
Wyszukiwarka tekstowa na platformach zentrada umożliwia przeglądanie i wyszukiwanie ofert wśród wielu europejskich dostawców wraz z opcją porównywania cen. Rejest produktów zaprasza do serfowania i porównywania oraz oferuje unikatowe zestawienie różnorodnych pomysłów na towar wraz z całymi asortymentami z bezposrednim dostępem do Shopów dostawców w zentrada.network.
Zentrada umożliwia kupującym łatwy zakup szerokich asortymentów przy złożeniu zamówienia na małą liczbę produktów przy poszczególnych pozycjach. Skorzystaj z nowych możliwości i czerp zyski z ciągle zmieniającej się oferty asortymentowej oraz doświadczenia wiodącej wspólnoty handlu hurtowego online w Europie.

Top dostawcy produktów markowych oraz artykułów niskocenowych w asortymencie drogeryjnym i drobnego AGD z całej Europy

Olbrzymi wybór, lepsze ceny oraz łatwa realizacja zamówień dla małych i krótkoterminowych zamówień możliwa jest wyłącznie dzięki efektywności Interentu.
Zentrada na bieżąco zdobywa nowych i mocnych dostawców, którzy dzięki Interentowi są w stanie zaoferować towar w całej Europie i tym samym wzbogacić Twój asortyment we wszystkich przedziałach cenowych. Członkostwo na zentrada otwiera dostęp do ponad 100 Shopów dostawców zentrada.network z aktualnymi asortymentami i cenami hurtowymi do porównania oraz złożenia bezpośredniego zamówienia online. Oceny klientów, Feedbacks, wskazówki i Rankingi informują kupujących o mocnych stronach danego dostawcy i oferowanego przez niego asortymentu.
Realizacja zamówień poprzez TradeSafe gwarantuje zarówno dostawcom jak i kupującym efektywność plus bezpieczeństwo. Realizacja zamówień online jest przez to łatwa i wygodna dla wszystkich stron transakcji, a ponowienie zamówiena na ten sam towar ogranicza się tylko do kilku kliknięć.

Top Brands lub artykuły LowPrice

Popyt na artykuły drogeryjne i AGD jest bardzo różnorodny. Dlatego też szerokość oferowanego asortymentu jest znaczącym czynnikiem decydującym o sukcesie handlowym.
Duże stany magazynowe i związane z tym ryzyko powinny być za wszelką cenę unikane.
Zentrada zobowiązuje swoich dostawców do oferowania niskich zamówień minimalnych (dotyczy to zarówno kwot jak i ilości). To sprzyja możliwości zakupu wielu pozycji w dobrej cenie, bez konieczności zamrażania kapitału. Mechanizmy zintegrowane z naszymi Order-Platformami, Infoservices i generowane polecenia na zakup towaru wspomagają kupujących w optymalnym wyborze towaru dla aktualnego zapotrzebowania.

Wygodne zarządzanie wieloma zamówieniami od wielu dostawców

tylko większa liczba dostawców gwarantuje duży wybór, lepsze ceny i tym samym zachowanie niezależności i sukces w biznesie.
Technologia Internetu i zentrada oferują także w zakupie hurtowym decydujące korzyści, które to zarezerwowane są wyłącznie dla naszych członków. Profituj z możliwości wyszukiwania i porównywania towaru od kilku dostawców z całej Europy jednocześnie, jak również z całego szeregu pomysłów na towar i z rankingów. Twój osobisty kokpit-kupującego oraz realizacja zamówień poprzez TradeSafe daje przegląd wszystkich koszyków zamówień, zapytań ofertowych, ofert, złożonych zamówień i dokonanych płatności. 

100% ochrony kupującego B2B oraz gwarancja najniższej ceny BestPrice w zakupie hurtowym

Realizacja zamówienia oraz płatność poprzez TradeSafe gwarantują Tobie jak i dostawcy korzyści wynikające z efektywnej realizacji oraz dodatkowej ochrony kupującego B2B. Dostawca otrzymuje Twoją płatność dopiero po dostarczeniu towaru. Przy wystąpieniu jakichkolwiek problemów pracownicy TradeSafe-Services troszczą się o jak najszybsze rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Oferent oszczędza przy tym dodatkowy nakład pracy przy realizacji zamówień, ponosi opłaty związane z serwisem TradeSafe i gwarantuje kupującemu taką samą cenę zakupu towaru wraz z rabatami jak przy bezpośrednim zamówieniu (*z wyłączeniem rabatów u stałych, wcześniejszych klientów)

Nasza oferta dla zakupu hurtowego obejmującego artykuły drogeryjne i drobnego AGD

Handel artykułami drogeryjnymi i AGD żyje z różnorodności, bliskości do klienta i ciągłych pomysłów w oferowanym asortymencie..


Codzienne zapotrzebowanie klientów na niektóre produkty przy odpowiedniej częstotliwości generuje dodatkowy obrót i pomaga związać ze sobą klienta. Wielu detalistów obok stałego asortymentu coraz częściej decyduje się na uzupełnienie oferty towarem drogeryjnym i drobnym AGD. Spektrum dobranego asortymentu, wymieszanie produktów markowych z ofertą dyskontową jest wymogiem sukcesu handlowego.

Internet, zentrada oraz wspólny rynek europejski dają niezależnym handlowcom unikatowe perspektywy umożliwiające przetrwanie w stałej konkurencji do sieci handlowych, również w obszarze zaopatrzenia się w towar.

Już od dawna sortymenty uzupełniają się wzajemnie przy dobrze dobranej ofercie dla danej grupy docelowej

Środki czyszczące z odpowiednim AGD, wyposażenie wnętrz z dekoracjami, Fashion i kosmetyki; Sport, Wellness i środki pielęgnacyjne… wiele sortymentów i motywów zakupu umożliwiają dzisiaj Cross-promocję różnych produktów. Korzystne ceny, promocje i towar sezonowy często zostaje oszczędzony przez mocną konkurencję w Internecie i oferuje handlowi stacjonarnemu potencjał dla wzrostu obrotów.
Wspólnota handlu hurtowego zentrada.network umożliwia 350.000 przedsiębiorcom dostęp do 1.000 Importerów, producentów i hurtowników z całej Europy oferujących ponad 400.000 produktów trendowych, stałego asortymentu i towaru stokowego. Drogeria & drobne AGD stanowi przy tym duży punkt ciężkości dla handlu hurtowego online na zentrada, dlatego też tym grupom tematycznym poświęcono dwa oddzielne działy tematyczne Drogeria & Kosmetyki oraz Dom & Kuchnia wraz z rankingiem dostawców i przeglądem Bestsellerów.

Oferta hurtowa naszych dostawców jest olbrzymia - począwszy od artykułów higienicznych poprzez kremy, szampony, Make-up, perfumy, produkty welness i do masażu sięgająca aż po produkty do manikiru, pedikiru itp. Także asortyment produktów codziennego zapotrzebowania w gospodarstwie domowym jest bardzo bogato zdefiniowany. Baterie, środki do prania i czyszczenia to już standard. Ale również zapalniczki, serwisy stołowe, kubki, komplety noży i drobne AGD wraz z ekspresami do kawy i samą kawą nadają się idealnie do uzupełnienia asortymentu lub na przygotowanie akcji promocyjnych.

Wiodących dostawców z Europy w zentrada.network

znajdziesz u nas łatwo i szybko online wraz Shopem i realizacją zamówień TradeSafe, z pełnym dostępem będąc członkiem zentrada:

Osma Werm Hurtownia, General Stores hurtownia, First Cosmetique hurtownia, Promis i Eldom Shop, Stolz hurtownia, Centi hurtownia, Bahama hurtownia, Claudia hurtownia, Kinghoff Hurtownia, Universal Beauty


Handel drogerią rozkwita także poprzez siłę przyciągania znanych produktów markowych - przetestuj ofertę i ceny produktów takich marek jak np..:

Nivea, Tempo, Gillett, Ariel, ajax, Loreal ........

… które należą do TOP wyrażeń kluczowych poszukiwanych na zentrada stanowiących zarówno stałą jak i stokową ofertę naszych dostawców do nabycia w super cenach.
Oprócz tego ofertę uzupełnia spora liczba produktów B-Brand i No-Brand, nowości i produkty niskocenowe dla odsprzedaży w handlu.


… dalej do zapoznania się z zentradą w modusie niezalogowanego użytkownika