Profituj z aktualnych trendów, różnorodności i olbrzymiego wyboru w towarze obejmującym Fashion w zakupie hurtowym przez Internet od dostawców z całej Europy

Szybko rotujący rynek wymaga szybkiego medium w komunikacji.
Wykorzystaj zalety Internetu, także w zaopatrzeniu się w towar na odsprzedaż.
Rynek obejmujący Modę, Lifestyle oraz Fashion jest olbrzymi i bardzo zmienny. Dynamika ciągłych zmian obejmuje wiele wymiarów i daje szansę także małym i elastycznym firmom osiągnąć trwały sukces.
Bądź stale up to date z trendami, pomysłami i ciekawymi źródłami towaru, które to pozwolą Ci zdobyć i utrzymać klientów.
Zentrada oferuje unikatową platformę umożliwiającą łatwy i szybki dostęp do rynków europejskich z wieloma nowymi źródłami i pomysłami na towar. TradeSafe pozwala na łatwe, szybkie i bezpieczne zarządzanie wieloma małymi zamówieniami u dostawców z zentrada.network.

Dalej do rejestracji bezpłatnego członkostwa dla przedsiębiorców
Odwiedź Zentrada ponad 50.000 Moda oferuje w Internecie ..

Fashion trendy

oraz oferty hurtowe dla wszystkich grup produktów w segmencie nisko- i średniocenowym od wielu dostawców z całej Europy.  

Akcesoria

zwiększają obrót i rentowność przez spontaniczny zakup klienta - zawsze nowe trendy i pomysły.

Produkty licencyjne

to klucz do najmłodszych grup klientów oraz większej ilości odwiedzających użytkowników na Twojej stronie w Internecie.

Korzyści dla kupujących produkty Fashion

  • Gdzie indziej uzyskasz wgląd do tysięcy ofert Fashion z całej Europy i to 365 dni w roku z możliwością krótkoterminowego złożenia zamówienia?
  • Rankingi Bestsellerów i indeksy popularności wskazują na trendy z których możesz tylko profitować.
  • 100% ochrony kupującego oraz gwarancja najniższej ceny BestPrice* z bezpłatną realizacją zamówień poprzez TradeSafe w zentrada.network.
Więcej info dla kupujących

Korzyści dla dostawców Fashion

  • Ponad 100.000 członków prowadzących firmę lub działalność gospodarczą z wyłącznym lub znacznym zainteresowaniem produktami Fashion nie wszędzie są do osiągnięcia w tak łatwy, szybki i niekosztowny sposób. Idealne medium dla szybko rotującego biznesu Fashion.
  • Promocja i realizacja zamówień na rynkach europejskich poprzez nasze Order-platformy, serwisy informacyjne i Serviceteams w 8 krajach.
  • Bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka finansowego i bez jakichkolwiek kosztów stałych. Cotygodniowe rozliczenie zakończonych transakcji wraz z przekazaniem płatności.
Więcej Info dla dostawców

Obszary tematyczne, rejestry grup produktów Fashion & Akcesoria

z ponad 40.000 aktualnymi ofertami Fashion zapraszają do "serfowania" i porównywania cen oraz oferują unikatową różnorodność pomysłów i sortymentów z możliwością złożenia bezpośredniego zamówienia online.
Zentrada.network łączy wielu niezależnych odsprzedawców produktów Fashion z Top-dostawcami z całej Europy - wszystko dzięki technologii Internetu.
Przedsiębiorcom oferujemy bezpłatny online dostęp do naszego serwisu w opcji członkostwa Basic z centralnym panelem dla realizacji zamówień online oraz dla kupujących, bezpłatną ochroną kupującego B2B TradeSafe i supportem świadczonym przez biura obsługi klienta w 8 krajach europejskich.
Profituj z ciągle rosnącej oferty oraz doświadczenia nowoczesnej i nie znającej granic, wspólnoty kupieckiej zentrada.network.

Dostawcy Fashion z Top cenami z całej Europy

Poszukujesz elastycznych dostawców, którzy są w stanie zaopatrzyć cię w towar na bieżący sezon i odpowiadający aktualnym trendom? I to wszystko najlepiej krótkoterminowo i w małych ilościach logistycznych?
Zentrada pozyskuje dostawców jakich poszukujesz, dla wszystkich obszarów Fashion.
Posiadając konto użytkownika zentrada zyskujesz dostęp do Shopów i Salesroomów ponad 100 dostawców Fashion z aktualnymi cenami hurtowymi. Oceny klientów, Feedbacks i Rankingi informują Cię o mocnych stronach danego dostawcy.
Bezpłatna realizacja zamówień poprzez TradeSafe gwarantuje 100% ochrony kupującego dla Twojego zakupu B2B oraz umożliwia łatwe, szybkie i produktywne zarządzanie zamówieniami od wielu dostawców z Europy.

Top Brands lub produkty LowPrice do zamówienia online. Krótkoterminowo i w małych ilosciach logistycznych.

W handlu Fashion nie możesz sobie pozwolić na duże stany towarowe i związane z tym ryzyko. Niezależnie od tego czy korzystasz z wyszukiwarki tekstowej, przeglądasz rejestr grup towarowych czy też odwiedzasz obszary tematyczne z porównaniem cen hutrowych - zentrada zawsze naprowadzi Cię do ciekawych pomysłów na towar w Twoim świecie asortymentowym. Indeks popularności danej oferty, tzw. Performace-Index (PFI) poinformuje Cię o atrakcyjności danego produktu, rankingi wskażą Bestsellery i ciekawych dostawców.

Wygodne zarządzanie wieloma dostawcami i zamówieniami

Platforma TradeSafe umożliwia pełen przegląd zebranych koszyków, otrzymanych ofert i realizowanych zamówień. Złożenie i realizacja zamówienia jest tak łatwa, że krótkoterminowe zaopatrzenie się w towar w małych ilościach nie stanowi już żadnego większego problemu.
Produkt-Alerty przesyłane drogą e-mailową informują Cię automatycznie o nowych pozycjach u Twojego dostawcy lub o ofertach zawierających w opisie zdefiniowane przez Ciebie słowa kluczowe.

100% ochrony kupującego wraz z gwarancją najniższej ceny BestPrice* dla zakupu hurtowego

Dokonując płatności za towar poprzez TradeSafe uzyskujesz bezpłatną ochronę kupującego dla Twojego zakupu B2B. Twoja płatność jest przekazywana dostawcy dopiero po otrzymaniu przez Ciebie zgodnego zamówienia. W razie jakichkolwiek problemów obsługa TradeSafe troszczy się o jak najszybsze rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Dostawca ponosi koszty tego serwisu i gwarantuje Ci tę samą cenę zakupu towaru i rabaty jak przy bezpośrednim zamówieniu poza TradeSafe (*z wyłączeniem rabatów u stałych, wcześniejszych klientów).

Nasza oferta dla sklepów prowadzących asortyment Fashion

Handel towarem Fashion żyje dzięki różnorodności, bliskości do klienta i trendom kreowanym przez wielu małych dostawców


Branża Fashion to przede wszystkim Styles, trendy i najnowsze kolekcje z różnorodnymi produktami mającymi zachęcić klienta do zakupu i umożliwić wyróżnienie się wśród konkurencji.
Internet i Europa tworzą idealne źródło towaru spełniające wszystkie te wymagania. Zentrada oferuje różnorodność, szybkość, elastyczność oraz niższe koszty tak bardzo poszukiwane przez niezależnych przedsiębiorców dla asortymentów Fashion, Moda i akcesoria.

Już od dawna sortymenty w ofercie sprzedażowej Fashion uzupełniają się wzajemnie i generują wiekszy obrót.
Obok klasycznych tekstyliów do obszaru tematycznego Fashion należą również obuwie, biżuteria, zegarki, produkty licencyjne, torebki, parasolki i wszystko to, co klient może uznać za akcesoria Fashion. Asortyment uzupełniający generuje dodatkowy obrót, motywuje i związuje ze sprzedawcą klienta i przez co jest dla "szybko żyjącej" branży Fashion coraz ważniejszym elementem marketingowo-sprzedażowym.
Już dzisiaj wspólnota handlowa zentrada.network oferuje 350.000 przedsiębiorcom dostęp online do ponad 1.000 importerów, hurtowników i producentów z całej Europy, prezentujących na łamach Order-platform zentrada ponad 400.000 trend-produktów, ofert stałego asortymentu i ofert stokowych. zentrada-Fashion stanowi przy tym jedną z najważniejszych grup tematycznych w handlu hurtowym online na zentrada i tym samym reprezentowana jest przez samodzielny obszar tematyczny .Fashion & Akcesoria
z własną szatą graficzną i strukturą nawigacyjną.

Zapraszamy do niezobowiązującego zapoznania się z rejestrem asortymentowym Fashion & Moda lub samodzielnym obszarem tematycznym Fashion & Akcesoria - już przy pierwszym spotkaniu tysiące aktualnych ofert w cenach hurtowych.Oferta hurtowa dla Fashion jest olbrzymia i zmienna. Swoim zasięgiem obejmuje takie asortymenty jak odzież robocza, stroje kąpielowe, okulary, bielizna, odzież erotyczna, paski, rękawiczki, koszule i koszulki, bluzy, Jeans, odzież dziecięcą, suknie, sukienki, czapki, kapelusze, kurtki, płaszcze, pulowery, Sweatshirts, obuwie, Shirts, Tops, skarpety, pończochy, szale, szaliki itd.

Szukaj po prostu Fashion

a następnie przeglądaj Bestsellery oraz tysiące aktualnych ofert z Shopami B2B z całej Europy jak Textiel Trade, Shaghafi Hurtownia, Bajwa Mode Hurtownia , Jun See Buchis Hurtownia czy Kiddystores Hurtownia i wiele innych .....

Fashion żyje dzięki znanym Markom i Brands oraz produktom licencyjnym w super cenach

adidas, Jeans, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Nike, Armani, Ralph Lauren, Lacoste, Disney, Hello Kitty, Monster High, Calvin Klein, La Martina, S. Oliver, Wolfskin …

...tak nazywają się Top słowa kluczowe wpisywane w wyszukiwarkę na zentrada. Produkty tych marek mogą zostać zakupione u naszych dostawców ze stałego asortymentu lub z ofert promocyjnych, outletowych lub stokowych.
Oprócz tego zentrada zrzesza szereg dostawców oferujących sporą ilość B-Brands i produkty No-Brands, pomysły na ciekawy towar, nowości i produkty niskocenowe dla handlu.


Poznaj zentradę w statusie Logout - kliknij Tutaj!