Nasza oferta dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą w handlu

Witamy w wiodącej wspólnocie kupieckiej online dla handlu hurtowego zabawkami i dobrami konsumpcyjnymi w Europie

Zostań bezpłatnie członkiem wspólnoty handlowej zentrada.network i profituj z dostępu do ekskluzywnych Top dostawców zabawek itp. z całej Europy. Wykorzystaj przewagę w dostępie do informacji jaką daje Ci duża wspólnota handlowa w Internecie.

Handel zabawkami, grami i upominkami żyje dzięki nowym pomysłom, trendom i niekończącej się wielorodności produktów motywującej dzieci i dorosłych do zakupu i generowania obrotów.
Profesjonalne zaopatrzenie się w towar w ramach członkostwa we wspólnocie handlowej pozwala na zaoszczędzenie kosztów, elastyczność i zaoferowanie klientowi różnorodności towarowej niezbędnej w handlu zabawkami.

Klasyczne struktury handlowe zarówno w zaopatrzeniu się, jak i w sprzedaży hurtowej zabawek już od dawna uległy deformacji. Koncerny handlowe, handel specjalistyczny, handel online oraz handel obwoźny oferują zabawki, artykuły sportowe i upominki przez cały rok coraz to większej grupie docelowej konsumentów.

Już dzisiaj wspólnota handlowa zentrada.network oferuje ponad 350.000 przedsiębiorcom dostęp online do ponad 1.000 importerów, hurtowników i producentów z całej Europy prezentujących na order-platformach zentrada ponad 1.000.000 ofert trend produktów, asortymentu stałego lub stokowego w dużej części obejmującego również zabawki.

Zapraszamy do niewiążącego zapoznania się z naszym rejestrem grup towarowych dla zabawek oraz specjalnym obszarem tematycznym na zentrada obejmującym zabawki i upominki. Już pierwsze spojrzenie pozwoli Ci oszacować różnorodność oferty hurtowej na naszych Order-platformach.


Wgląd do cen hurtowych oraz dostawców zabawek uzyskasz po dokonaniu bezpłatnej rejestracji dla przedsiębiorców TUTAJ.
Euro-Homepage800

Zamów zabawki łatwo i bezpiecznie u dostawców z całej Europy korzystając z bezpłatnego Services TradeSafe oraz 100% ochrony kupującego B2B.

Dzięki unikatowej metodzie składania i realizacji zamówień TradeSafe skutecznie chronimy naszych członków nie tylko przed oszustwami, ale przede wszystkim przed pomyłkami, brakami, opóźnieniami w dostawie, uszkodzeniami, defektami, plagiatami itp. w zamówieniach hurtowych.
Pieniądze za towar wpłacasz na konto TradeSafe, przelewem, kartą kredytową lub płatnością online wybierając jedną z 15 oferowanych metod dokonania płatności online. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z zamówieniem masz możliwość zablokowania przekazania Twojej płatności dostawcy towaru. TradeSafe troszczy się o jak najszybsze rozwiązanie zgłoszonego problemu, także w transakcjach międzynarodowych.

Poznaj zentrada handel hurtowy zabawkami w statusie Logout

Dalej do bezpłatnej rejestracji w zentrada.network

Tutaj znajdziesz pomysły na ciekawy towar oraz Top oferty dla zakupu hurtowego zabawek u Top dostawców z całej Europy

Wykorzystaj zalety Internetu i wspólnego rynku w Europie dla Twojego zaopatrzenia się w ciekawe zabawki.
Przeglądaj oferty online, porównuj ceny i składaj zamówienia B2B bezpośrednio na order-platformach zentrada łatwo, szybko i bezpiecznie.

Jeżeli posiadasz identyfikację podatkową VAT-UE to przy zakupie u zagranicznych dostawców z krajów UE oszczędzasz na podatku VAT kraju dostawcy.

Oferta hurtowa dla asortymentów zabawek jest olbrzymia i obejmuje między innymi: zabawki niemowlęce, klocki i konstrukcje, zestawy badawcze, gry, puzzle, zabawki drewniane, pojazdy dziecięce, rowery i rowerki, modele, instrumenty muzyczne, zabawki Outdoor, lalki, zabawki pluszowe, pojazdy zdalnie sterowane RC, przebrania i kostiumy itd., itp.

Szukaj zabawek

a znajdziesz Bestsellery i tysiące aktualnych ofert oraz Shopy hurtowe takich dostawców jak Heinemann Hurtownia, Legler hurtownia zabawek lub Pappnase hurtownia.


Odwiedź specjalnie przez nas zaprojektowane obszary tematyczne poświęcone tematyce zabawek i upominków z tysiącami ofert, listami Bestsellerów i rankingami dostawców dla wielu grup towarowych zabawek.

Dalej do obszaru z asortymentami zabawek & upominków.

Handel zabawkami rozkwita dzięki znanym produktom markowym oraz produktom licencyjnym aktualnych trend kreskówek.

Disney, Lego, Playmobile, Barbie, Monster High, Hello Kitty, Cars, Simba, Fisher Price, Mattel, Hasbro…

… to jedynie wycinek Top wyrażeń wpisywanych w wyszukiwarkę towarów na zentrada w obszarach tematycznych obejmujących zabawki.
Nasze rejestry produktów, obszary tematyczne i rankingi gromadzą również szereg pomysłowych produktów, nowości, produktów ze wszystkich segmentów cenowych dla handlu zabawkami.

Dalej do hurtownia zabawek na zentrada.pl